Shining, 9-Rak.-Btl.
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F2 (CH) |
| Article no.: 98428 |
| NEC 110 g |
Coming soon
You can purchase this item from a specialist retailer.
Product information "Shining, 9-Rak.-Btl."
Missile range in a transparent bag, 5 Effect missiles with flash decomposition and 2 each Gold Glitter and 2 silver glitter missiles.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 98428 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Volume: | Normal |
| Net explosive content: | 110 g |
| Total weight: | 0.48 kg |
| EAN: | 4014361984288 |
| Dimensions: | 90 x 23 x 8 cm |
| country selection: |
Downloads "Shining, 9-Rak.-Btl."
Login
No reviews found. Share your insights with others.