Funky Monkey, 4-fountains composite
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F2 |
Product information "Funky Monkey, 4-fountains composite"
Funny 4-fountains compound with colorful star and different chrysanthemums effects, ending in a Crackling- final with a sparkling laughing face.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 50160 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Effect Duration: | 60 s |
| Effect Height: | 4 m |
| Net explosive content: | 165 g |
| Total weight: | 0.375 kg |
| Safety distance to the side: | 8 m |
| EAN: | 4014361501607 |
| Dimensions: | 10 x 10 x 18 cm |
| country selection: |
Downloads "Funky Monkey, 4-fountains composite"
Login