Wheel 'gold glitter'
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F4 |
EFFECT VIDEO
See our products in action!
| Article no.: 94435 | |
| NEC 390 g | Calibre: 28 mm |
Product information "Wheel 'gold glitter'"
Wheel with 4 golden glittering motors.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 94435 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Effect Duration: | 30 s |
| Lautstärke: | leise |
| Net explosive content: | 390 g |
| Total weight: | 1.29 kg |
| Safety distance to the side: | 20 m |
| EAN: | 12345 |
| Dimensions: | 34 x 34 x 5 cm |
| country selection: |
Downloads "Wheel 'gold glitter'"
Login