Big Bang devil 40s Schtl.
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F1 |
| Article no.: 05523 |
| NEC 24 g |
€30.96*
Content:
24 Schtl
(€1.29* / 1 Schtl)
Delivery time 1-4 business days (Variations in CH/AT possible)
Shipping unit
Product information "Big Bang devil 40s Schtl."
The biggest bang devil of our assortment, 40 pieces in a box.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 05523 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Maximum purchase: | 999 |
| Net explosive content: | 24 g |
| Total weight: | 1.68 kg |
| EAN: | 4014361355231 |
| Dimensions: | 37 x 27 x 13 cm |
| country selection: |
Login