Glitter Rain, 4-Schtl.
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F1 |
EFFECT VIDEO
See our products in action!
| Article no.: 04705 |
| NEC 7 g |
€2.19
Content:
1 Schtl
Delivery time 1-4 business days (Variations in CH/AT possible)
Shipping unit
Product information "Glitter Rain, 4-Schtl."
4 Hand fountains with red flame, titanium flower and white flashing Glitterstar effects.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 04705 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Maximum purchase: | 999 |
| Effect Duration: | 15 s |
| Net explosive content: | 7 g |
| Total weight: | 0.03 kg |
| EAN: | 4014361047051 |
| Dimensions: | 18 x 5 x 1.5 cm |
| country selection: |
Downloads "Glitter Rain, 4-Schtl."
Login
No reviews found. Share your insights with others.