Jubgle-Einhorn-Display, 262-piece, assembled
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F1 |
| Article no.: 65100 |
| NEC 4,475 g |
€1,086.58*
Content:
1 Schachtel
Delivery time 1-4 business days (Variations in CH/AT possible)
Available 2 in Berlin
Article no longer available in Remscheid
Product information "Jubgle-Einhorn-Display, 262-piece, assembled"
262-piece display with 15 different top sellers of adult fireworks in unicorn or jungle design. Over 2,000 individual items in total! Everything for parties, birthdays, decorations and fun for boys and girls.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 65100 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Maximum purchase: | 49 |
| Net explosive content: | 4,475 g |
| Total weight: | 35 kg |
| EAN: | 4014361651005 |
| Dimensions: | 40 x 60 x 132 cm |
| country selection: |
Downloads "Jubgle-Einhorn-Display, 262-piece, assembled"
Login