Speedy, 6-Schtl.
| country selection: | |
| category of fireworks: | KAT F1 |
| Article no.: 04401 |
| NEC 150.4 g |
€28.48
Content:
32 Schtl
(€0.89 / 1 Schtl)
Delivery time 1-4 business days (Variations in CH/AT possible)
Shipping unit
Product information "Speedy, 6-Schtl."
6 rapidly swirling ground spinners in different colors.
Manufacturer information
NICO Europe GmbH
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
Rigistr. 8-10
12277 Berlin
E-Mail: info@nico-europe.com
| Article no.: | 04401 |
| Scale: | 1 |
| Minimum purchase: | 1 |
| Maximum purchase: | 999 |
| Effect Duration: | 3 s |
| Net explosive content: | 150.4 g |
| Total weight: | 0.598 kg |
| EAN: | 4014361344013 |
| Dimensions: | 14.5 x 14.5 x 5.5 cm |
| country selection: |
Login
No reviews found. Share your insights with others.